Benzodiazepinova poradna  

Dotazy

beznadej

john

dobry den, pre pocity beznadeje a premarneneho zivota a velke uzkosti zvazujem realne samovrazdu,ale chcel by som mat istotu...priklad 60mg rivotrilu , 450mg zolpidemu 10mg xanaxu, 30mg bromazepamu a k tomu 3000mg trazodon. rozmixovat v 1l vina a vipit na ex ...co to prinesie?

Odpověděl: Veronika Pavlíková

Dobrý den,

 

snad chápete, že Vám z hlediska lékaře nemůžu na dotaz odpovědět a už vůbec ne Vás ujišťovat nebo dokonce doporučovat kolik čeho. To nejde.

Chápu, že jste se rozhodl pro sebevraždu a máte pro to určitě svoje důvody. Pokud budete chtít sebevraždu spáchat, tak Vám v tom ani já ani nikdo jiný nezabrání. Ale zkusil jste už opravdu všechny možnosti? Zkusil jste se obrátit o pomoc na Vaše známé a blízké? Určitě existují lidi, kterým na Vás záleží. Nebo vyhledat odbornou pomoc, změnit životní styl, odjet někam, možností je spousta, občas se stane i zázrak, i když na to nelze spoléhat. V každém případě, za pokus nic nedáte a nemáte co ztratit. Zabít se můžete kdykoliv. Někdy je dobré si nechat sebevraždu jako takové "zadní vrátka" a pokusit se něco v životě ještě vymyslet .... Pouvažujte nad tím.

 

S pozdravem,

VP

DMS

Zpět